راهنمای ارسال مقالات

اساتید و پژوهشگران محترم باید مقالات کامل خود را مطابق فرمت پیشنهادی کنگره و با در نظر گرفتن نکات زیر تهیه و از طریق وب سایت کنگره به دبیرخانه این کنگره ارسال نمایند. توجه داشته باشید که در صورت عدم رعایت موارد ذکر شده ذیل و قالب مورد نظر کنگره، مقاله مورد نظر تحت داوری قرار نگرفته و حذف خواهد شد.

 

  • مقاله باید به صورت چکیده جامع (Extended Abstract) به همراه کلیه قسمت های مورد نیاز (اعم از عنوان، نویسنده ­گان، خلاصه، متن اصلی، نتیجه گیری و منابع) به یکی از زبان­های فارسی یا انگلیسی نگارش شود.
  • مقاله توسط کمیته های علمی تخصصی مورد ارزیابی و داوری قرار می گیرد، بنابراین از پذیرش مقاله خارج از هجده محور مورد نظر کنگره معذوریم.
  • در نگارش مقاله بایستی از یکی از قالب­های فارسی و انگلیسی مورد تایید کنگره که در وبسایت کنگره بارگزاری شده است استفاده شود (پایین صفحه را مشاهده نمایید). توجه داشته باشید که تا حد امکان متن مقاله از لحاظ نگارشی و املایی بدون اشکال باشد.
  • متن مقاله و نتایج ارائه شده در آن باید بدیع بوده و قبلا در کنفرانس و محل دیگری ارائه و چاپ نشده باشند. همچنین مقاله باید حاصل کار پژوهشی و مطالعاتی نویسنده باشد و مقاله اقتباسی و ترجمه­ ای مورد قبول نمی ­باشد.
  • شکل­های مورد استفاده در مقاله می تواند به صورت رنگی یا سیاه سفید باشند. کیفیت این شکل­ها باید به گونه ای باشند که هنگام بررسی متن و خطوط در آنها خوانا و قابل تشخیص باشند (توصیه می­شود که کیفیت شکل ها 300 dpi باشد).
  • تا حد امکان از کلی گویی، اطناب و حاشیه پردازی در مقاله پرهیز شود و سعی شود که در عین رعایت ارائه کلیه جزئیات لازم طول مقاله حداقل باشد. آنچه که توسط کنگره برای طول مقالات ارسالی بر اساس قالب های ارائه شده توصیه می شود بین 3 تا 4 صفحه برای مقاله انگلیسی و بین 3 تا 5 صفحه برای مقاله فارسی است.
  •  مقاله حتما به فرمت ورد و پی دی اف در وبسایت کنگره بارگذاری شود.
  • فرم اصالت اثر نیز به فرمت پی دی اف یا تصویر در وبسایت کنگره بارگذاری شود.
  • مشخصات نویسندگان را در فایل اکسل وارد  و در وبسایت کنگره بارگذاری شود.

 

نویسنده مسئول برای ارسال مقاله باید ابتدا یک حساب کاربری از طریق سامانه "عضویت" در وب سایت کنگره ایجاد کند (در صورت نداشتن حساب کاربری در این سامانه) و سپس از طریق منوی "ارسال و پیگیری مقاله" نسبت به ارسال مقاله اقدام نماید.

 لازم به توضیح است که فرم اصالت اثر  باید توسط نویسنده ­ی مسئول مقاله به نمایندگی از سایر نویسندگان امضاء و به همراه مقاله کامل از طریق وبسایت کنگره (سامانه نویسندگان) به دبیرخانه همایش ارسال گردد. 


 

برای دریافت الگوی کلی مقاله به زبان­های فارسی و انگلیسی و فرم تایید اصالت اثر وهم چنین فایل اکسل به پیوند­های زیر مراجعه کنید:


فرم اصالت اثر

 

قالب مقاله انگلیسی قالب مقاله فارسی

     فایل اکسل     

 دانلود با لینک کمکی

دانلود با لینک کمکی دانلود با لینک کمکی